Чергова осіння експедиція.

Автор: М. Бушватюк

Всім відомо, що на території Національного парку «Верховинський», є цікаві еколого-пізнавальні туристичні маршрути. Для їх підтримання в належному стані та забезпечення доступу до них в розпал туристичного сезону, підготовка починається з осені.

Саме тому в.о начальника відділу рекреації – Марія Бушватюк, провела обстеження туристичного маршруту «Чемірне», що знаходиться на території національного природного парку «Верховинський», Прикордонне ПНДВ.

Під час експедиції було оглянуто рекреаційні місця, ставок Чемірне та туристичні інформаційні вказівники, знаки, стенди.

 

В результаті  обстеження, прийнято рішення про виготовлення інформаційних стендів, облагородження та створення нових рекреаційних  місць, поновлення маркування на туристичному маршруті «Чемірне».

Працівники парку продовжують роботу над створенням нових туристичних маршрутів та облаштуванням існуючих.

.

 

Туристи завжди мріють потрапити в гарні, недоторкані місця. Наше завдання – створити належну для цього інфраструктуру і подбати, аби надмірний потік мандрівників не завдав шкоди природі. Парк виконує завдання щодо організації рекреаційної інфраструктури, поширює мережу еколого-пізнавальних туристичних маршрутів і екологічних стежок, рекреаційних зон з метою створення сприятливих умов для відпочинку й екологічної інформованості відвідувачів Парку.

Новини

Зимовий облік фауни

З метою встановлення місць перебування диких тварин, їх територіального розміщення та чисельності  на території НПП «Верховинський», працівниками служби державної охорони  проводиться щорічний облік фонових видів тварин по першому постійному снігу. Облік здійснюється у всіх природоохоронних науково дослідних відділеннях одночасно в один день, при випаданні першого снігу. Такий метод дозволяє одержувати більш вірні дані з обліку […]

  • Охорона природи

Природознавчі описи давніх смерекових пралісів Гринявських гір.

Природно-заповідна територія Національного природного парку «Верховинський» знаходиться у високогір’ї Чивчино-Гринявських гір, в найбільш віддаленій та важкодоступній, південній частині Верховинщини. Наша установа займається охороною, відтворенням та рекреаційним використанням основних лісових природних комплексів і об’єктів на своєму терені. На більшості території Парку ростуть хвойні ліси із малою домішкою листяних дерев, основу яких становлять дерева загальновідомої ялини європейської […]

  • Науково-дослідний відділ