Чергова осіння експедиція.

Автор: М. Бушватюк

Всім відомо, що на території Національного парку «Верховинський», є цікаві еколого-пізнавальні туристичні маршрути. Для їх підтримання в належному стані та забезпечення доступу до них в розпал туристичного сезону, підготовка починається з осені.

Саме тому в.о начальника відділу рекреації – Марія Бушватюк, провела обстеження туристичного маршруту «Чемірне», що знаходиться на території національного природного парку «Верховинський», Прикордонне ПНДВ.

Під час експедиції було оглянуто рекреаційні місця, ставок Чемірне та туристичні інформаційні вказівники, знаки, стенди.

 

В результаті  обстеження, прийнято рішення про виготовлення інформаційних стендів, облагородження та створення нових рекреаційних  місць, поновлення маркування на туристичному маршруті «Чемірне».

Працівники парку продовжують роботу над створенням нових туристичних маршрутів та облаштуванням існуючих.

.

 

Туристи завжди мріють потрапити в гарні, недоторкані місця. Наше завдання – створити належну для цього інфраструктуру і подбати, аби надмірний потік мандрівників не завдав шкоди природі. Парк виконує завдання щодо організації рекреаційної інфраструктури, поширює мережу еколого-пізнавальних туристичних маршрутів і екологічних стежок, рекреаційних зон з метою створення сприятливих умов для відпочинку й екологічної інформованості відвідувачів Парку.

Новини

Сприяння розвитку науки в регіоні

За сприянням дирекції НПП «Веховинський» Михайла Нечая в рамках «Проекту організації території НПП «Верховинський» 11-12 травня відбулася чергова робоча зустріч між працівниками Парку, начальниці наукового відділу Людмили Мацап’як та молодшої наукової співробітниці Алли Зітенюк, та мали змогу попрацювати з  високваліфікованими провідними науковцями, зокрема отримати дорогоцінний досвід у сфері ботаніки, від член-кореспондента НАН України, доктора біологічних […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

ОБЕРЕЖНО – ЗМІЇ!

ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД УКУСІВ ЗМІЙ: ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ Одягайтесь відповідно Якщо ви вирушаєте в місцевість, де потенційно можуть бути плазуни, вдягайте одяг, що захистить від укусів. Це повинні бути довгі штани із цупкої тканини, високі черевики. Штани потрібно заправити в черевики. Перевіряйте місце привалу Перед тим, як сісти на траву, камінь чи колоду дерева – будь […]

  • Без категорії