Чергова осіння експедиція.

Автор: М. Бушватюк

Всім відомо, що на території Національного парку «Верховинський», є цікаві еколого-пізнавальні туристичні маршрути. Для їх підтримання в належному стані та забезпечення доступу до них в розпал туристичного сезону, підготовка починається з осені.

Саме тому в.о начальника відділу рекреації – Марія Бушватюк, провела обстеження туристичного маршруту «Чемірне», що знаходиться на території національного природного парку «Верховинський», Прикордонне ПНДВ.

Під час експедиції було оглянуто рекреаційні місця, ставок Чемірне та туристичні інформаційні вказівники, знаки, стенди.

 

В результаті  обстеження, прийнято рішення про виготовлення інформаційних стендів, облагородження та створення нових рекреаційних  місць, поновлення маркування на туристичному маршруті «Чемірне».

Працівники парку продовжують роботу над створенням нових туристичних маршрутів та облаштуванням існуючих.

.

 

Туристи завжди мріють потрапити в гарні, недоторкані місця. Наше завдання – створити належну для цього інфраструктуру і подбати, аби надмірний потік мандрівників не завдав шкоди природі. Парк виконує завдання щодо організації рекреаційної інфраструктури, поширює мережу еколого-пізнавальних туристичних маршрутів і екологічних стежок, рекреаційних зон з метою створення сприятливих умов для відпочинку й екологічної інформованості відвідувачів Парку.

Новини

“У гостях у лісовичка”

В ЗДО “Червона Шапочка” для найменших відбувся цікавий захід “У гостях у лісовичка”. Захід був проведений спеціалістами відділу екоосвіти Парку. За допомогою сюжетних картинок дітки ознайомилися із лісовими мешканцями, лісовими рослинами і деревами , ягодами та грибами , а також правилами поведінки в лісовому середовищі. А щоб краще відчути лісову атмосферу малюки пройшли босоніж так […]

  • Екоосвіта

Частина 10. Карпатські гори і гуцули зберегли пам’ять про свого красного леґіня Фоку Максим’юка (Шумеєвого).

Дальше ми наводимо візуальний портрет Фоки Максим’юка (Шумеєвого), його розкішного гуцульського вбрання, що був художньо описаний Ст. Вінцензом. «Обличчя Фоки, поважне і безмежно погідне, викликало довіру. Чорне, густе і довге волосся, ледь припорошене сивиною, молодило його. Так і його очі, хоч спокійні – не згаслі, як вуглі полонинської ватри, завжди готові до блиску.  Часом вони […]

  • Науково-дослідний відділ

Робота над Проектом організації території триває

23 листопада на базі НПП «Верховинський» відбулася робоча зустріч керівника програми підтримка природоохоронних територій Франкфуртського зоологічного товариства Василя Мочана з працівниками Парку. Мета зустрічі продовження роботи над 10 – річною стратегією діяльності НПП «Верховинський». Зокрема було оновлено список стратегічних заходів, а також обговорено ланцюжки результатів теорії змін, які побудували для вирішення стратегічних заходів під час попередньої зустрічі […]

  • Новини установи