Чергова осіння експедиція.

Автор: М. Бушватюк

Всім відомо, що на території Національного парку «Верховинський», є цікаві еколого-пізнавальні туристичні маршрути. Для їх підтримання в належному стані та забезпечення доступу до них в розпал туристичного сезону, підготовка починається з осені.

Саме тому в.о начальника відділу рекреації – Марія Бушватюк, провела обстеження туристичного маршруту «Чемірне», що знаходиться на території національного природного парку «Верховинський», Прикордонне ПНДВ.

Під час експедиції було оглянуто рекреаційні місця, ставок Чемірне та туристичні інформаційні вказівники, знаки, стенди.

 

В результаті  обстеження, прийнято рішення про виготовлення інформаційних стендів, облагородження та створення нових рекреаційних  місць, поновлення маркування на туристичному маршруті «Чемірне».

Працівники парку продовжують роботу над створенням нових туристичних маршрутів та облаштуванням існуючих.

.

 

Туристи завжди мріють потрапити в гарні, недоторкані місця. Наше завдання – створити належну для цього інфраструктуру і подбати, аби надмірний потік мандрівників не завдав шкоди природі. Парк виконує завдання щодо організації рекреаційної інфраструктури, поширює мережу еколого-пізнавальних туристичних маршрутів і екологічних стежок, рекреаційних зон з метою створення сприятливих умов для відпочинку й екологічної інформованості відвідувачів Парку.

Новини

“Готуємо юних туристів у похід”

Працівниками відділу рекреації та еко-освіти проведено тематичний захід тему : “Готуємо юних туристів у похід”. Мета заходу: -пояснити значення туризму для фізичного і розумового розвитку, зміцнення здоров’я; -навчити складати рюкзак, укомплектовувати похідну аптечку, встановлювати намет; -заохочувати дітей до занять у секції з туризму; виховувати почуття дружби, колективізму, бажання допомогти товаришу під час походу, прищеплювати любов […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація

Визначні природознавчі мандрівки Івана Франка гуцульськими теренами Верховинського регіону Українських Карпатських гір. Частина ІХ. Художній образ Верховинсього регіону Українських Карпат в трьох літературних творах Івана Франка.

Визначні природознавчі мандрівки Івана Франка гуцульськими теренами Верховинського регіону Українських Карпатських гір. «Івана Франка вважають не тільки видатним письменником, політиком та науковцем, а й батьком-засновником українського туризму. Він сам був завзятим мандрівником, прихильником «зеленого», гірського туризму, учасником і організатором цілої низки групових мандрівок та етнографічних і краєзнавчих експедицій в Галичині. Географія його подорожей охоплює не […]

  • Науково-дослідний відділ

Участь у вебінарі “Інклюзивні туристичні стежки в НПП України: доступність, реабілітація, екологія.”

Працівники НПП «Верховинський» взяли участь у вебінарі «Інклюзивні туристичні стежки в НПП України: доступність, реабілітація, екологія.» Під час вебінару говорили про: -Законодавство, зокрема, про Конвенцію ООН про права осіб із інвалідністю, Закон України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”; -національну стратегію та Національний план дій. Обговоримо висновок щодо стану доступності; -хто є […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація