Чергова осіння експедиція.

Автор: М. Бушватюк

Всім відомо, що на території Національного парку «Верховинський», є цікаві еколого-пізнавальні туристичні маршрути. Для їх підтримання в належному стані та забезпечення доступу до них в розпал туристичного сезону, підготовка починається з осені.

Саме тому в.о начальника відділу рекреації – Марія Бушватюк, провела обстеження туристичного маршруту «Чемірне», що знаходиться на території національного природного парку «Верховинський», Прикордонне ПНДВ.

Під час експедиції було оглянуто рекреаційні місця, ставок Чемірне та туристичні інформаційні вказівники, знаки, стенди.

 

В результаті  обстеження, прийнято рішення про виготовлення інформаційних стендів, облагородження та створення нових рекреаційних  місць, поновлення маркування на туристичному маршруті «Чемірне».

Працівники парку продовжують роботу над створенням нових туристичних маршрутів та облаштуванням існуючих.

.

 

Туристи завжди мріють потрапити в гарні, недоторкані місця. Наше завдання – створити належну для цього інфраструктуру і подбати, аби надмірний потік мандрівників не завдав шкоди природі. Парк виконує завдання щодо організації рекреаційної інфраструктури, поширює мережу еколого-пізнавальних туристичних маршрутів і екологічних стежок, рекреаційних зон з метою створення сприятливих умов для відпочинку й екологічної інформованості відвідувачів Парку.

Новини

Проведено планову рейдову перевірку

Працівниками служби державної охорони провели планову рейдову перевірку по дотриманню та недопущенню випадків порушень природоохоронного законодавства, також з настанням періоду токування глухаря проведено огляд місць їх токування  на токовищах у межах території Парку. Саме в цей період, що триває близько двох тижнів, токовища буквально киплять і на них розгортаються всі основні події, що забезпечують появу […]

  • Охорона природи

Огляд та прибирання рекреаційного місця в урочищі Млинський.

Працівниками НПП «Верховинський» здійснено огляд та прибирання рекреаційного місця в урочищі Млинський. Дане рекреаційне місце завжди популярне серед жителів нашого регіону та туристів, які зупиняються щоб попити чистої джерельної води і насолодитися навколишньою природою. Прибрано сміття біля джерела та альтанки для комфортного відпочинку подорожуючих.

  • Без категорії

Візит студентської молоді Верховинського коледжу туризму і готельного господарства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Національний природний парк “Верховинський” відвідали викладачі та студентська молодь Верховинського коледжу туризму і готельного господарства. Метою зустрічі було висвітлення діяльності Парку та важливості його функціонування на території Чивчино-Гринявських гір. Зі вступним словом виступив директор Парку – Михайло Нечай. Про діяльність, досягнення та перспективи розповіла Марія Бушватюк – в.о начальника відділу рекреації. За допомогою презентаційного матеріалу […]

  • Рекреація