МІЖНАРОДНИЙ ПРИРОДООХОРОННИЙ ВЕБІНАР

Автор: Іван Коляджин

Відбувся Міжнародний вебінар «Резервати ОТОП: досвід природоохоронної діяльності НУО», який організували та провели Польське товариство охорони птахів (OTOP – Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków) разом з Українським товариством охорони птахів.

Олег Дудкін, голова Українського товариства охорони птахів відкрив вебінар та привітав учасників.

В заході взяли участь представники Національних природних парків, заповідників та інших природоохоронних установ Польщі і України. Від НПП «Верховинський» у вебінарі взяли участь Людмила Мацап’як, начальник науково-дослідного відділу та Іван Коляджин, провідний науковий співробітник. Під час заходу українські природоохоронці познайомилися з кращими практиками збереження природи у Польщі.

Під час зустрічі:

  • Обговорювали питання збереження рідкісних видів птахів, їхнього моніторингу та збору даних за допомогою окремого додатку, управління лучними екосистемами із використанням різних режимів сінокосіння та випасу.
  • Представники ОТОП познайомили учасників вебінару з територіями, якими вони опікуються, та навели приклади своєї співпраці із заповідними установами України.
  • Окремо обговорили залучення волонтерів до збереження природи та важливу роль екологічної просвіти.

Отримані знання, по мірі можливості, будуть використовуватися в науково-практичній діяльності НПП «Верховинський».

Новини

Підведено підсумки навчань

За результатом освоєння програми проведеного навчання з основ знань законодавчих та нормативно-правових документів у природоохоронній діяльності, працівники СДО склали заліковий іспит. За проведеними підсумками, постійно діючою атестаційною комісією засвідчено, що більшість спеціалістів показали належний рівень знань. Таке навчання дає можливість підвищити рівень професійних та фахових знань кожному з працівників служби державної охорони. Набуті знання в […]

  • Новини установи

Працівники НПП «Верховинський» присвятили 11 днів для дітей загиблих Захисників та Захисниць України, що відпочивали на базі установи в рамках  проекту  «Choven.Діти.Зимові канікули» . Програма відпочинку була насичена та різноманітна, щодня для дітей були організовані розваги, екскурсії, мандрівки, майстер класи та еколого-пізнавальні заходи.

  • Новини установи
  • Рекреація

Четверта робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

В адміністрації Національного природного парку «Верховинський» 9 лютого 2023 року відбулась четверта третя робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський», організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Учасниками зустрічі розглянуто та обговорено розроблені розділи проєкту організації території НПП «Верховинський», зонування території. Розглянули розробку […]

  • Новини установи