МІЖНАРОДНИЙ ПРИРОДООХОРОННИЙ ВЕБІНАР

Автор: Іван Коляджин

Відбувся Міжнародний вебінар «Резервати ОТОП: досвід природоохоронної діяльності НУО», який організували та провели Польське товариство охорони птахів (OTOP – Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków) разом з Українським товариством охорони птахів.

Олег Дудкін, голова Українського товариства охорони птахів відкрив вебінар та привітав учасників.

В заході взяли участь представники Національних природних парків, заповідників та інших природоохоронних установ Польщі і України. Від НПП «Верховинський» у вебінарі взяли участь Людмила Мацап’як, начальник науково-дослідного відділу та Іван Коляджин, провідний науковий співробітник. Під час заходу українські природоохоронці познайомилися з кращими практиками збереження природи у Польщі.

Під час зустрічі:

  • Обговорювали питання збереження рідкісних видів птахів, їхнього моніторингу та збору даних за допомогою окремого додатку, управління лучними екосистемами із використанням різних режимів сінокосіння та випасу.
  • Представники ОТОП познайомили учасників вебінару з територіями, якими вони опікуються, та навели приклади своєї співпраці із заповідними установами України.
  • Окремо обговорили залучення волонтерів до збереження природи та важливу роль екологічної просвіти.

Отримані знання, по мірі можливості, будуть використовуватися в науково-практичній діяльності НПП «Верховинський».

Новини

Дякуємо ЗСУ за день!

29 вересня працівниками НПП “Верховинський”, спільно з Верхньоясенівським старостинським округом та Верхньоясенівською церковною громадою висаджено алею пам’яті туї європейської за загиблими у російсько-українській війні біля Церкви Пресвятої Тройці в с. Верхній Ясенів. Пам’ятаємо! Дякуємо ЗСУ за день! Дякуємо за захист! Хай береже Вас Господь!

  • Екоосвіта
  • Науково-дослідний відділ
  • Рекреація

Що таке батарейка, і в чому її небезпека?

Саме на таку тему спеціалісти відділу еколого- освітньої роботи Парку вирішили поговорити із здобувачами освіти Криворівнянського ліцею ім. М.Грушевського. Діти отримали відповідь на питання, яка шкода від батарейок криється в самій  її будові, про шкоду батарейок для навколишнього середовища, а також про шкоду батарейок для людини. І це тільки основне. Але ми ще розповіли дітям, […]

  • Екоосвіта

«У гостях у лісовичка”

Спеціалістами відділу екологічної освіти у дошкільному навчальному закладі «Гуцулятко» с. Верхній Ясенів,  проведено навчально-розвивальний захід на тему: «У гостях у лісовичка». Великий інтерес і захоплення у дошкільнят викликав перегляд картинок із зображенням диких звірів, що водяться у нашому краї, а саме: ведмідь, вовк, лисиця, заєць, олень, козуля, куниця, видра та інші. До речі, діти приємно […]

  • Екоосвіта