МІЖНАРОДНИЙ ПРИРОДООХОРОННИЙ ВЕБІНАР

Автор: Іван Коляджин

Відбувся Міжнародний вебінар «Резервати ОТОП: досвід природоохоронної діяльності НУО», який організували та провели Польське товариство охорони птахів (OTOP – Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków) разом з Українським товариством охорони птахів.

Олег Дудкін, голова Українського товариства охорони птахів відкрив вебінар та привітав учасників.

В заході взяли участь представники Національних природних парків, заповідників та інших природоохоронних установ Польщі і України. Від НПП «Верховинський» у вебінарі взяли участь Людмила Мацап’як, начальник науково-дослідного відділу та Іван Коляджин, провідний науковий співробітник. Під час заходу українські природоохоронці познайомилися з кращими практиками збереження природи у Польщі.

Під час зустрічі:

  • Обговорювали питання збереження рідкісних видів птахів, їхнього моніторингу та збору даних за допомогою окремого додатку, управління лучними екосистемами із використанням різних режимів сінокосіння та випасу.
  • Представники ОТОП познайомили учасників вебінару з територіями, якими вони опікуються, та навели приклади своєї співпраці із заповідними установами України.
  • Окремо обговорили залучення волонтерів до збереження природи та важливу роль екологічної просвіти.

Отримані знання, по мірі можливості, будуть використовуватися в науково-практичній діяльності НПП «Верховинський».

Новини

Проведено планову рейдову перевірку

Працівниками служби державної охорони провели планову рейдову перевірку по дотриманню та недопущенню випадків порушень природоохоронного законодавства, також з настанням періоду токування глухаря проведено огляд місць їх токування  на токовищах у межах території Парку. Саме в цей період, що триває близько двох тижнів, токовища буквально киплять і на них розгортаються всі основні події, що забезпечують появу […]

  • Охорона природи

Огляд та прибирання рекреаційного місця в урочищі Млинський.

Працівниками НПП «Верховинський» здійснено огляд та прибирання рекреаційного місця в урочищі Млинський. Дане рекреаційне місце завжди популярне серед жителів нашого регіону та туристів, які зупиняються щоб попити чистої джерельної води і насолодитися навколишньою природою. Прибрано сміття біля джерела та альтанки для комфортного відпочинку подорожуючих.

  • Без категорії

Візит студентської молоді Верховинського коледжу туризму і готельного господарства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Національний природний парк “Верховинський” відвідали викладачі та студентська молодь Верховинського коледжу туризму і готельного господарства. Метою зустрічі було висвітлення діяльності Парку та важливості його функціонування на території Чивчино-Гринявських гір. Зі вступним словом виступив директор Парку – Михайло Нечай. Про діяльність, досягнення та перспективи розповіла Марія Бушватюк – в.о начальника відділу рекреації. За допомогою презентаційного матеріалу […]

  • Рекреація