МІЖНАРОДНИЙ ПРИРОДООХОРОННИЙ ВЕБІНАР

Автор: Іван Коляджин

Відбувся Міжнародний вебінар «Резервати ОТОП: досвід природоохоронної діяльності НУО», який організували та провели Польське товариство охорони птахів (OTOP – Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków) разом з Українським товариством охорони птахів.

Олег Дудкін, голова Українського товариства охорони птахів відкрив вебінар та привітав учасників.

В заході взяли участь представники Національних природних парків, заповідників та інших природоохоронних установ Польщі і України. Від НПП «Верховинський» у вебінарі взяли участь Людмила Мацап’як, начальник науково-дослідного відділу та Іван Коляджин, провідний науковий співробітник. Під час заходу українські природоохоронці познайомилися з кращими практиками збереження природи у Польщі.

Під час зустрічі:

  • Обговорювали питання збереження рідкісних видів птахів, їхнього моніторингу та збору даних за допомогою окремого додатку, управління лучними екосистемами із використанням різних режимів сінокосіння та випасу.
  • Представники ОТОП познайомили учасників вебінару з територіями, якими вони опікуються, та навели приклади своєї співпраці із заповідними установами України.
  • Окремо обговорили залучення волонтерів до збереження природи та важливу роль екологічної просвіти.

Отримані знання, по мірі можливості, будуть використовуватися в науково-практичній діяльності НПП «Верховинський».

Новини

Фахівці НПП «Верховинський» провели дводенну еколого-освітню екскурсію на тему «Флора та фауна водно-болотних угідь»

    Фахівці НПП «Верховинський» провели еколого-освітню екскурсію на тему «Флора та фауна водно-болотних угідь», 20 березня з учнями Верхньоясенівського ліцею та 21 березня з учнями Криворівнянського ліцею.     Екскурсія проходила за маршрутомЕколого-освітній візит-центр пр.Голиці с.Ільці екологічна стежка «Гучівка» струмок Жаб’євський пр.Рикалівка с.Замагора музей Гната Хоткевича с.Красноїлля музей Флори і Фауни с.Устеріки місце злиття […]

  • Екоосвіта
  • Новини установи
  • Рекреація

“Готуємо юних туристів у похід”

Працівниками відділу рекреації та еко-освіти проведено тематичний захід тему : “Готуємо юних туристів у похід”. Мета заходу: -пояснити значення туризму для фізичного і розумового розвитку, зміцнення здоров’я; -навчити складати рюкзак, укомплектовувати похідну аптечку, встановлювати намет; -заохочувати дітей до занять у секції з туризму; виховувати почуття дружби, колективізму, бажання допомогти товаришу під час походу, прищеплювати любов […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація

Визначні природознавчі мандрівки Івана Франка гуцульськими теренами Верховинського регіону Українських Карпатських гір. Частина ІХ. Художній образ Верховинсього регіону Українських Карпат в трьох літературних творах Івана Франка.

Визначні природознавчі мандрівки Івана Франка гуцульськими теренами Верховинського регіону Українських Карпатських гір. «Івана Франка вважають не тільки видатним письменником, політиком та науковцем, а й батьком-засновником українського туризму. Він сам був завзятим мандрівником, прихильником «зеленого», гірського туризму, учасником і організатором цілої низки групових мандрівок та етнографічних і краєзнавчих експедицій в Галичині. Географія його подорожей охоплює не […]

  • Науково-дослідний відділ