Національний природний парк «Верховинський» веде моніторингові роботи та аналіз даних відповідно до «Плану дій щодо збереження ведмедя бурого

Автор: А.Зітенюк

Безпечний моніторинг, як для тварин так і для спостерігачів завдяки технічній підтримці Франкфуртського зоологічного товариства https://fzs.org/en/.
Фотопастки, що надані у користування не перестають нас радувати! В об’єктив саме такої фотопастки потрапив найбільший хижак серед фауни України – Бурий ведмідь.
Ведмеді в Карпатах здебільшого мешкають в старих гірських лісах, які становлять 70% всього карпатського лісу. Важливою потребою для існування бурого ведмедя є наявність в лісі густого чагарникового ярусу, вітровальних ділянок, ярів.
Національний природний парк «Верховинський» веде моніторингові роботи та аналіз даних відповідно до «Плану дій щодо збереження ведмедя бурого Ursus arctos L. в Україні», який затверджений наказом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Новини

📍 День шанування кімнатних рослин (Houseplant Appreciation Day) відзначають 10 січня.

📍 День шанування кімнатних рослин (Houseplant Appreciation Day) відзначають 10 січня. Це подія, присвячена святкуванню радості та користі від кімнатних рослин. ☘🌺   Кімнатні рослини — це не лише естетичне доповнення до інтер’єру.   Вони допомагають очищати повітря, знижують стрес і покращують настрій. Додайте нову рослину у вашому домашньому середовищі чи на роботі, і ви помітите, як […]

  • Екоосвіта