Осінні мандри територією НПП «Верховинський»

Автор: М. Бушватюк

Осінь – відмінний час, щоб поїхати на Гуцульщину. Осіння погода в Карпатах чудово підходить для туризму – з одного боку, немає сильної спеки, з іншого, в горах ще не дуже холодно для піших прогулянок.

Відпочинок на Верховинщині восени дозволить вам відкрити найяскравіший і найколоритніший регіон країни. Ви отримаєте унікальну можливість познайомитися з мальовничою природою, доторкнутися до історії та культури і привезти додому найважливіший сувенір – яскраві враження та свіжі емоції.

Не звикли сидіти на місці та хочете більш драйвову відпустку? Активний відпочинок в Карпатах восени – це чудово! Чудова можливість для активного відпочинку – це влаштувати похід на територію Національного природнього парку «Верховинський». Адже саме там, високо в горах, проходить знайомство та безпосередній   контакт людини з природою: відпочинок, оздоровлення, прогулянки  на екологічно чистих природних територіях, туристичні походи і ночівлі в наметах, кінні мандрівки, пішохідні екскурсії еколого-пізнавальними туристичними маршрутами. Відвідувачі території Парку мають можливість ознайомитися з історико–культурними місцями, унікальними пам’ятками природи, оглянути неповторні гірські краєвиди, послухати шум гірських потоків, подихати чистим повітрям і отримати багато нових вражень та відкриттів.

Цікавими локаціями на території НПП «Верховинський» є: мінеральне джерело «Буркут» в урочищі Штефулець,    Гідрологічна споруда (кляуза) шлюз «Кронпринца Рудольфа» в урочищі Перкалаба, “Болото Висяче”, що є гідрологічною пам’яткою природи загально-державного значення, Чивчино-Гринявські гори, легендарна річка Чорний Черемош, що бере початок з території Парку  та багато інших природніх витворів.

Восени, особливо, коли дощова погода і похід у гори відміняється, цікавим для будь-якої вікової категорії відпочиваючих стане Еколого-освітній візит-центр національного природнього парку «Верховинський», де віртуально можна побувати на найвищих вершинах Парку, та уявити себе серед лісів, річок, полонин.

Плануючи відпочинок, виникає запитання де ж поселитися? Завітайте до готелю «Верховинський», що у Верхньому Ясенові, неподалік Верховини та мальовничої колоритної Криворівні.

На Вас чекають цікаві розваги: мандрівки мальовничою територією Парку, кінні подорожі, екскурсійні програми в музеях, смачна гуцульська кухня та безліч інших ідей для пригод.

Наші контакти: Еколого-освітній візит-центр –  0971586697

                               Готель «Верховинський» – 0960173974

 

Новини

🌿День довкілля та щорічна всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля»🌿

🌿 У рамках проведення щорічного свята День довкілля та щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», працівники Парку організували та провели еколого-освітню акцію спрямовану на поліпшення стану природного середовища. Було впорядковано рекреаційне місце 🌊 джерело «Млинський» та 🌳урочище «Запідок», що зробить ці місця, ще привабливішими для туристів. 🌊 Окрім цього, значні зусилля були спрямовані на […]

  • Екоосвіта
  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи
  • Охорона природи
  • Рекреація

📌 До дня екологічних знань який відзначається 15 квітня в Україні з 1996 року, фахівці еколого-освітньої роботи провели екозахід в Ільцівському ліцеї з учнями 4 класу

📌До дня екологічних знань який відзначається 15 квітня в Україні з 1996 року, фахівці еколого-освітньої роботи провели екозахід в Ільцівському ліцеї з учнями 4 класу. Метою заходу було – популяризація екологічних знань, формування екологічної культури та свідомості, надання інформації про стан екологічної безпеки та навколишнього середовища, виховання у дітей екологічного мислення. Значення екології неможливо переоцінити! […]

  • Екоосвіта

🐧🕊🦆 Птахи – це окраса рідної природи та нашого життя.

Птахи – це окраса рідної природи та нашого життя.Вони звеселяють нас, рятують від смутку, чарують мелодійним дзвінкоголосим співом, незвичайним оперенням і зовнішнім виглядом. З давніх-давен приліт перших перелітних птахів сприймався нашими пращурами як велика весняна радість. Українці здавна шанували птахів, чекаючи на їх приліт з далеких країв, бо вважали, що птахи на своїх крилах приносять […]

  • Екоосвіта