Що таке батарейка, і в чому її небезпека?

Автор: М.Повар

Саме на таку тему спеціалісти відділу еколого- освітньої роботи Парку вирішили поговорити із здобувачами освіти Криворівнянського ліцею ім. М.Грушевського.

Діти отримали відповідь на питання, яка шкода від батарейок криється в самій  її будові, про шкоду батарейок для навколишнього середовища, а також про шкоду батарейок для людини.

І це тільки основне. Але ми ще розповіли дітям, що є чимало інших небезпек, які підстерігають при використанні батарейок. Наприклад, її неправильна експлуатація може призвести до короткого замикання і опіку. Але набагато гірше, коли батарейка раптово вибухає. Нечасто, але трапляється і таке. Вибух же може завдати чималої шкоди, в тому числі через  те, що вміст виробу одночасно виявляється на поверхнях і в повітрі приміщення.

Дізналися про ще одну побічну шкоду від використаних батарейок – адже їх може проковтнути маленька дитина.

Тож діти отримали і знання і тематичні матеріали, та зробили спільний висновок щоб не викидати  батарейки просто так і не зберігати їх вдома де попало обов’язково потрібно їх покласти в спеціальний контейнер.

 

Новини

НПП “Верховинський” отримав формений одяг для працівників служби державної охорони від Франкфуртського зоологічного товариства

В рамках проекту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» працівники служби державної охорони отримали від Франкфуртського зоологічного товариства 66 комплектів зимового та літнього форменого одягу. Дана уніформа чудово зарекомендувала себе у високогірних умовах на протязі всіх сезонів року. НПП “Верховинський” щиро вдячний за підтримку Франкфуртському зоологічному товариству.      

  • Новини установи
  • Охорона природи

Зимова експедиція!

Це були 2 дні повні адреналіну та незабутніх емоцій на краю  географії! Маршрут проходив з села Пробійнівка через полонини, Копілаш, Великий Штефулець, ур.Чехани, Попадінець, полонина Альбин. Ми добралися бездоріжжями та засніженою дорогою  на саму вершину полонини Попопадя. Подорож була надзвичайно цікавою, інколи екстремальною і наповненою незабутніми враженнями. Дослідження та спостереження, які одержані під час експедиції […]

  • Охорона природи

2 лютого Всесвітній день водно-болотних угідь

Водно-болотні угіддя — це ділянки місцевості грунт яких є аквіфером, з постійною або сезонною вологістю, такі ділянки місцевості можуть бути частково або повністю зайняті водоймами. З нагоди цього свята відбувся еко-захід з учнями Ільцівського ліцею в еколого-освітньому візит-центрі на тему: «Водно-болотні угіддя нашого регіону». Під час заходу фахівці Парку обговорили з учнями  про важливу роль […]

  • Екоосвіта
  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи
  • Охорона природи
  • Рекреація