ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ №17 від 21.01.2022р.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій

 

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ

(Івано-Франківський ЦГМ)

 

 

вул. Сахарова, 23а, м. Івано-Франківськ, 76014,       тел./факс ( 0342) 77-65-54, 52-31-70

Е-mail: [email protected]                      Код ЄДРПОУ 20553209

 

 

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ №17

від 21.01.2022р.

У зв’язку зі снігопадами та хуртовинами,22-23 січня у високогір’ї  Iвано-Франкiвської та на високогір’ї східної частини Закарпатської областей зберігається значна сніголавинна  небезпека (3рiвень).

 

Рівень небезпеки Ступені лавинної небезпеки Ймовірність сходу лавин
І рівень Низька  

Сходження можливе тільки при дуже високих додаткових навантаженнях на окремих дуже крутих схилах. Спонтанно можуть виникати тільки зсуви снігу.

 

ІІ рівень Помірна

 

 

Сходження лавин ймовірне, зокрема за рахунок високих додаткових навантаженнях, в основному  на крутих схилах вказаних в бюлетні. Великі природні лавини не очікуються.

 

ІІІ рівень Значна  

Можливе сходження лавин при низьких додаткових навантаженнях на вказаних схилах. За певних умов можливе сходження окремих природних  середніх та великих лавин.

ІV рівень Висока  

Ймовірність сходження лавин, навіть за рахунок низьких додаткових навантаженнях на більшості крутих схилів. За певних умов очікується масове сходження середніх і деяких великих природних лавин.

 

V рівень Надвисока  

Очікується масове сходження спонтанних великих лавин, навіть на помірно крутій місцевості.

 

Начальник

Івано-Франківського ЦГМ                                       Володимир ФРИГОВИЧ

 

52-31-70

Коцюруба  О.Я.

 

 

 

Новини

“Готуємо юних туристів у похід”

Працівниками відділу рекреації та еко-освіти проведено тематичний захід тему : “Готуємо юних туристів у похід”. Мета заходу: -пояснити значення туризму для фізичного і розумового розвитку, зміцнення здоров’я; -навчити складати рюкзак, укомплектовувати похідну аптечку, встановлювати намет; -заохочувати дітей до занять у секції з туризму; виховувати почуття дружби, колективізму, бажання допомогти товаришу під час походу, прищеплювати любов […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація

Визначні природознавчі мандрівки Івана Франка гуцульськими теренами Верховинського регіону Українських Карпатських гір. Частина ІХ. Художній образ Верховинсього регіону Українських Карпат в трьох літературних творах Івана Франка.

Визначні природознавчі мандрівки Івана Франка гуцульськими теренами Верховинського регіону Українських Карпатських гір. «Івана Франка вважають не тільки видатним письменником, політиком та науковцем, а й батьком-засновником українського туризму. Він сам був завзятим мандрівником, прихильником «зеленого», гірського туризму, учасником і організатором цілої низки групових мандрівок та етнографічних і краєзнавчих експедицій в Галичині. Географія його подорожей охоплює не […]

  • Науково-дослідний відділ

Участь у вебінарі “Інклюзивні туристичні стежки в НПП України: доступність, реабілітація, екологія.”

Працівники НПП «Верховинський» взяли участь у вебінарі «Інклюзивні туристичні стежки в НПП України: доступність, реабілітація, екологія.» Під час вебінару говорили про: -Законодавство, зокрема, про Конвенцію ООН про права осіб із інвалідністю, Закон України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”; -національну стратегію та Національний план дій. Обговоримо висновок щодо стану доступності; -хто є […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація