Спалювання листя,небезпека та загроза

Автор: М.Повар

🍁🍂☀️Цьогоріч осінь радує нас теплою погодою. Разом з тим підвищується ризик виникнення пожеж, пов’язаних зі спалюванням трави, сухостою, опалого листя. Це стало справжнім лихом вже декілька років поспіль. Шкода від спалювання листя і трави вкрай небезпечна, адже вогонь руйнує родючий шар грунту та знищує комах, які в ньому живуть.
🔥🔥🔥Саме про це вирішили поговорити спеціалісти відділу еколого-освітньої роботи Парку із здобувачами освіти Верхньоясенівського ліцею.
Ми разом переглянули відео💻 про те, що випалювання опалого листя, шкодить не лише довкіллю, але й здоров’ю людини.
🙎‍♀️🙎 діти висловили своє бачення щодо цієї проблеми
Учні довідалися про те, що випалювання опалого листя, шкодить не лише довкіллю, але й здоров’ю людини. І на питання що ж треба робити з опалим та зібраним листям, ми не тільки обговорили варіанти його компостування та використання для свійських тварин, а створили картину із побажаннями для природи. Віримо в майбутнє💕💞!

Новини

Територію парку НПП «Верховинський» відвідала Нечеснюк Юлія – претендент на отримання номінації національної рекодсменки в якості першої українки, що зійшла на 100 найвищих вершин Українських Карпат. Працівники відділу рекреації та служби державної охорони ПЗФ взяли активну участь у сходженні на гори, які увійшли до 100 найвищих в Українських Карпатах, а саме: Чивчин, Велика Будийовська, Сілігул, […]

  • Без категорії

Сертифікація Еколого-освітнього візит-центру Національного природного парку «Верховинський» відповідно екологічному стандарту «Зелений офіс»

З 7 по 9 листопада Еколого-освітній візит-центр Національного природного парку «Верховинський» успішно пройшов сертифікацію відповідно екологічному стандарту «Зелений офіс». У заході взяли участь: Власенко Сергій Геннадійович заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, ВГО «Жива планета» та представники із семи природоохоронних установ України.  

  • Без категорії

6 листопада – Міжнародний день запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів.

6 листопада – Міжнародний день запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів. Для України, ця подія має особливе та важливе значення. Війна, якими б не були її причини, приносить невимовний жах для цивільного населення і може протягом лічених хвилин знищити те, що іноді було створено цілими поколіннями. Адже, крім людських страждань, що […]

  • Екоосвіта