Спалювання листя,небезпека та загроза

Автор: М.Повар

🍁🍂☀️Цьогоріч осінь радує нас теплою погодою. Разом з тим підвищується ризик виникнення пожеж, пов’язаних зі спалюванням трави, сухостою, опалого листя. Це стало справжнім лихом вже декілька років поспіль. Шкода від спалювання листя і трави вкрай небезпечна, адже вогонь руйнує родючий шар грунту та знищує комах, які в ньому живуть.
🔥🔥🔥Саме про це вирішили поговорити спеціалісти відділу еколого-освітньої роботи Парку із здобувачами освіти Верхньоясенівського ліцею.
Ми разом переглянули відео💻 про те, що випалювання опалого листя, шкодить не лише довкіллю, але й здоров’ю людини.
🙎‍♀️🙎 діти висловили своє бачення щодо цієї проблеми
Учні довідалися про те, що випалювання опалого листя, шкодить не лише довкіллю, але й здоров’ю людини. І на питання що ж треба робити з опалим та зібраним листям, ми не тільки обговорили варіанти його компостування та використання для свійських тварин, а створили картину із побажаннями для природи. Віримо в майбутнє💕💞!

Новини

Працівники НПП «Верховинський» присвятили 11 днів для дітей загиблих Захисників та Захисниць України, що відпочивали на базі установи в рамках  проекту  «Choven.Діти.Зимові канікули» . Програма відпочинку була насичена та різноманітна, щодня для дітей були організовані розваги, екскурсії, мандрівки, майстер класи та еколого-пізнавальні заходи.

  • Новини установи
  • Рекреація

Четверта робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

В адміністрації Національного природного парку «Верховинський» 9 лютого 2023 року відбулась четверта третя робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський», організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Учасниками зустрічі розглянуто та обговорено розроблені розділи проєкту організації території НПП «Верховинський», зонування території. Розглянули розробку […]

  • Новини установи

“Підземний світ Карпат”

Фахівці відділу екоосвіти не тільки отримали книги “Підземний світ Карпат”, а й спільно з іншими спеціалістами Парків взяли участь у вебінарі, під час якого довідалися цікаву інформацію і застосували знання на практиці. Велика подяка, Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine? книги надзвичайно цікаві та пізнавальні для нас і наших слухачів.

  • Екоосвіта