ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ РАДИ НПП «ВЕРХОВИНСЬКИЙ»

Автор: Іван Коляджин

Науково-технічну раду відкрив та привітав учасників секретар ради, заступник директора з наукової роботи Ярослав Зеленчук.
На засіданні XXXVII Науково-технічної ради розглянули такі питання:
– про підсумки проведення господарських заходів та природоохоронних заходів за 2022 рік, доповідач Микола Замореняк – в.о. заступника директора, головний природознавець.
– про підсумки проведення еколого-освітньої роботи за 2022 рік, доповідач Мирослава Повар – в.о. начальника відділу еколого-освітньої роботи.
– про підсумки проведення рекреаційної роботи за 2022 рік, доповідач Марія Бушватюк – в.о. начальника відділу рекреації.
– план засідань НТР НПП «Верховинський» та план науково-технічних заходів на 2023 рік, доповідач Людмила Мацап’як – начальник науково-дослідного відділу.
– план еколого-освітніх заходів на 2023 рік, доповідач – Мирослава Повар – в.о. начальника відділу еколого-освітньої роботи.
– план заходів відділу рекреації на 2023 рік, доповідач Марія Бушватюк – в.о. начальника відділу рекреації.
– погодження проекту лімітів на використання природних ресурсів на території НПП «Верховинський» у 2023 році, доповідач Микола Замореняк – в.о. заступника директора, головний природознавець.
В обговоренні взяли участь:
заступник директора з наукової роботи НПП «Верховинський», секретар Науково-технічної ради, кандидат історичних наук – Ярослав Зеленчук; в.о. заступника директора – головного природознавця – Микола Замореняк; начальник науково-дослідного відділу – Людмила Мацап’як; в.о. начальника відділу рекреації – Марія Бушватюк; в.о. начальника відділу еколого-освітньої роботи – Мирослава Повар; старший науковий співробітник, кандидат фізико-математичних наук – Іван Зеленчук; начальники природоохоронних науково-дослідних відділень – Святослав Іванюк, Роман Недоходюк, Петро Зітенюк, Михайло Зуб’юк, Сергій Матійчук; заступник директора з наукової роботи Карпатського національного природного парку, кандидат біологічних наук – Олександр Киселюк; професор кафедри лісових культур і лісової селекції Національного лісотехнічного університету України, академік-секретар Лісівничої Академії наук України, доктор сільськогосподарських наук – Юрій Дебринюк; доцент кафедри туризму Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, канд. геолог. наук – Ярослава Коробейнікова.
Учасники НТР прийняли до відома інформацію про роботу НПП «Верховинський» за 2022 рік та затвердили плани роботи Парку на 2023 рік із врахуванням відповідних пропозицій.

 

Новини

✅ Птахи взимку гинуть від лютих морозів і нестачі їжі. І в наших силах допомогти їм.

📌 Фахівці відділу еколого-освітньої роботи та інспектор з охорони ПЗФ Чивчинського ПНДВ Василь Дроняк спільно з учнями  2-го класу Буковецької гімназії встановили годівничку з підгодівлею на прилеглій  території школи. Також в класі з дітками пригадали, які птахи 🐦‍⬛️ відносяться до перелітних, а які до осілих. Школярі з радістю називали перелітних птахів: ластівка, шпак, лелека, грак, […]

  • Екоосвіта
  • Охорона природи
  • Рекреація

НПП “Верховинський” отримав формений одяг для працівників служби державної охорони від Франкфуртського зоологічного товариства

В рамках проекту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» працівники служби державної охорони отримали від Франкфуртського зоологічного товариства 66 комплектів зимового та літнього форменого одягу. Дана уніформа чудово зарекомендувала себе у високогірних умовах на протязі всіх сезонів року. НПП “Верховинський” щиро вдячний за підтримку Франкфуртському зоологічному товариству.      

  • Новини установи
  • Охорона природи

Зимова експедиція!

Це були 2 дні повні адреналіну та незабутніх емоцій на краю  географії! Маршрут проходив з села Пробійнівка через полонини, Копілаш, Великий Штефулець, ур.Чехани, Попадінець, полонина Альбин. Ми добралися бездоріжжями та засніженою дорогою  на саму вершину полонини Попопадя. Подорож була надзвичайно цікавою, інколи екстремальною і наповненою незабутніми враженнями. Дослідження та спостереження, які одержані під час експедиції […]

  • Охорона природи