ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ РАДИ НПП «ВЕРХОВИНСЬКИЙ»

Автор: Іван Коляджин

Науково-технічну раду відкрив та привітав учасників секретар ради, заступник директора з наукової роботи Ярослав Зеленчук.
На засіданні XXXVII Науково-технічної ради розглянули такі питання:
– про підсумки проведення господарських заходів та природоохоронних заходів за 2022 рік, доповідач Микола Замореняк – в.о. заступника директора, головний природознавець.
– про підсумки проведення еколого-освітньої роботи за 2022 рік, доповідач Мирослава Повар – в.о. начальника відділу еколого-освітньої роботи.
– про підсумки проведення рекреаційної роботи за 2022 рік, доповідач Марія Бушватюк – в.о. начальника відділу рекреації.
– план засідань НТР НПП «Верховинський» та план науково-технічних заходів на 2023 рік, доповідач Людмила Мацап’як – начальник науково-дослідного відділу.
– план еколого-освітніх заходів на 2023 рік, доповідач – Мирослава Повар – в.о. начальника відділу еколого-освітньої роботи.
– план заходів відділу рекреації на 2023 рік, доповідач Марія Бушватюк – в.о. начальника відділу рекреації.
– погодження проекту лімітів на використання природних ресурсів на території НПП «Верховинський» у 2023 році, доповідач Микола Замореняк – в.о. заступника директора, головний природознавець.
В обговоренні взяли участь:
заступник директора з наукової роботи НПП «Верховинський», секретар Науково-технічної ради, кандидат історичних наук – Ярослав Зеленчук; в.о. заступника директора – головного природознавця – Микола Замореняк; начальник науково-дослідного відділу – Людмила Мацап’як; в.о. начальника відділу рекреації – Марія Бушватюк; в.о. начальника відділу еколого-освітньої роботи – Мирослава Повар; старший науковий співробітник, кандидат фізико-математичних наук – Іван Зеленчук; начальники природоохоронних науково-дослідних відділень – Святослав Іванюк, Роман Недоходюк, Петро Зітенюк, Михайло Зуб’юк, Сергій Матійчук; заступник директора з наукової роботи Карпатського національного природного парку, кандидат біологічних наук – Олександр Киселюк; професор кафедри лісових культур і лісової селекції Національного лісотехнічного університету України, академік-секретар Лісівничої Академії наук України, доктор сільськогосподарських наук – Юрій Дебринюк; доцент кафедри туризму Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, канд. геолог. наук – Ярослава Коробейнікова.
Учасники НТР прийняли до відома інформацію про роботу НПП «Верховинський» за 2022 рік та затвердили плани роботи Парку на 2023 рік із врахуванням відповідних пропозицій.

 

Новини

🌿День довкілля та щорічна всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля»🌿

🌿 У рамках проведення щорічного свята День довкілля та щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», працівники Парку організували та провели еколого-освітню акцію спрямовану на поліпшення стану природного середовища. Було впорядковано рекреаційне місце 🌊 джерело «Млинський» та 🌳урочище «Запідок», що зробить ці місця, ще привабливішими для туристів. 🌊 Окрім цього, значні зусилля були спрямовані на […]

  • Екоосвіта
  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи
  • Охорона природи
  • Рекреація

📌 До дня екологічних знань який відзначається 15 квітня в Україні з 1996 року, фахівці еколого-освітньої роботи провели екозахід в Ільцівському ліцеї з учнями 4 класу

📌До дня екологічних знань який відзначається 15 квітня в Україні з 1996 року, фахівці еколого-освітньої роботи провели екозахід в Ільцівському ліцеї з учнями 4 класу. Метою заходу було – популяризація екологічних знань, формування екологічної культури та свідомості, надання інформації про стан екологічної безпеки та навколишнього середовища, виховання у дітей екологічного мислення. Значення екології неможливо переоцінити! […]

  • Екоосвіта

🐧🕊🦆 Птахи – це окраса рідної природи та нашого життя.

Птахи – це окраса рідної природи та нашого життя.Вони звеселяють нас, рятують від смутку, чарують мелодійним дзвінкоголосим співом, незвичайним оперенням і зовнішнім виглядом. З давніх-давен приліт перших перелітних птахів сприймався нашими пращурами як велика весняна радість. Українці здавна шанували птахів, чекаючи на їх приліт з далеких країв, бо вважали, що птахи на своїх крилах приносять […]

  • Екоосвіта