“З любов’ю до краю гірського, бо Гуцульщина – це край, де варто жити!”

Автор: М.Повар

Рідна природа – це все, що нас оточує. Те, що не створено людиною, а було й без нас, людей. Рідна природа – це синиця, що прилетіла до тебе подвір’я,  клен, що росте у дворі, дощ, що почався саме тоді, коли ти вертався додому зі школи, веселка, що вигнулася дугою, як тільки дощик перестав і виглянуло сонце. Рідна природа – цей той пейзаж, що ти звик бачити поблизу своєї домівки. Це наповнений звуками ліс, таємничий і дрімучий.  Це весна коли зацвітають ніжні квіти на землі, а літо буяє різнобарв’ям трав і запахів.

На тему:  “З любов’ю до краю гірського, бо Гуцульщина – це край, де варто жити!”  відбувся захід працівників відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП «Верховинський» спільно з учнями та вчителями Верхньоясенівського ліцею в приміщенні адмінбудівлі Парку.

В рамках заходу проведено відео презентацію про діяльність Парку, ознайомлення з еколого-освітньою, рекреаційною, науково-дослідною роботою та пам’ятками природи.  Зустріч розпочалася спільною молитвою і хвилиною мовчання за всіх полеглих за нас та рідну Україну.

З вступним словом виступив директор НПП – Михайло Нечай, який привітав присутніх, а здобувачі освіти 11 класу, їхні батьки і вчителі здійснили віртуальну подорож еколого-пізнавальними маршрутами НПП, де побачили захоплюючу красу  Карпатських  ландшафтів через VR -окуляри.

На завершення відбулося практичне заняття з складання туристичного рюкзака.

 

Новини

Сприяння розвитку науки в регіоні

За сприянням дирекції НПП «Веховинський» Михайла Нечая в рамках «Проекту організації території НПП «Верховинський» 11-12 травня відбулася чергова робоча зустріч між працівниками Парку, начальниці наукового відділу Людмили Мацап’як та молодшої наукової співробітниці Алли Зітенюк, та мали змогу попрацювати з  високваліфікованими провідними науковцями, зокрема отримати дорогоцінний досвід у сфері ботаніки, від член-кореспондента НАН України, доктора біологічних […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

ОБЕРЕЖНО – ЗМІЇ!

ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД УКУСІВ ЗМІЙ: ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ Одягайтесь відповідно Якщо ви вирушаєте в місцевість, де потенційно можуть бути плазуни, вдягайте одяг, що захистить від укусів. Це повинні бути довгі штани із цупкої тканини, високі черевики. Штани потрібно заправити в черевики. Перевіряйте місце привалу Перед тим, як сісти на траву, камінь чи колоду дерева – будь […]

  • Без категорії