“З любов’ю до краю гірського, бо Гуцульщина – це край, де варто жити!”

Автор: М.Повар

Рідна природа – це все, що нас оточує. Те, що не створено людиною, а було й без нас, людей. Рідна природа – це синиця, що прилетіла до тебе подвір’я,  клен, що росте у дворі, дощ, що почався саме тоді, коли ти вертався додому зі школи, веселка, що вигнулася дугою, як тільки дощик перестав і виглянуло сонце. Рідна природа – цей той пейзаж, що ти звик бачити поблизу своєї домівки. Це наповнений звуками ліс, таємничий і дрімучий.  Це весна коли зацвітають ніжні квіти на землі, а літо буяє різнобарв’ям трав і запахів.

На тему:  “З любов’ю до краю гірського, бо Гуцульщина – це край, де варто жити!”  відбувся захід працівників відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП «Верховинський» спільно з учнями та вчителями Верхньоясенівського ліцею в приміщенні адмінбудівлі Парку.

В рамках заходу проведено відео презентацію про діяльність Парку, ознайомлення з еколого-освітньою, рекреаційною, науково-дослідною роботою та пам’ятками природи.  Зустріч розпочалася спільною молитвою і хвилиною мовчання за всіх полеглих за нас та рідну Україну.

З вступним словом виступив директор НПП – Михайло Нечай, який привітав присутніх, а здобувачі освіти 11 класу, їхні батьки і вчителі здійснили віртуальну подорож еколого-пізнавальними маршрутами НПП, де побачили захоплюючу красу  Карпатських  ландшафтів через VR -окуляри.

На завершення відбулося практичне заняття з складання туристичного рюкзака.

 

Новини

“Готуємо юних туристів у похід”

Працівниками відділу рекреації та еко-освіти проведено тематичний захід тему : “Готуємо юних туристів у похід”. Мета заходу: -пояснити значення туризму для фізичного і розумового розвитку, зміцнення здоров’я; -навчити складати рюкзак, укомплектовувати похідну аптечку, встановлювати намет; -заохочувати дітей до занять у секції з туризму; виховувати почуття дружби, колективізму, бажання допомогти товаришу під час походу, прищеплювати любов […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація

Визначні природознавчі мандрівки Івана Франка гуцульськими теренами Верховинського регіону Українських Карпатських гір. Частина ІХ. Художній образ Верховинсього регіону Українських Карпат в трьох літературних творах Івана Франка.

Визначні природознавчі мандрівки Івана Франка гуцульськими теренами Верховинського регіону Українських Карпатських гір. «Івана Франка вважають не тільки видатним письменником, політиком та науковцем, а й батьком-засновником українського туризму. Він сам був завзятим мандрівником, прихильником «зеленого», гірського туризму, учасником і організатором цілої низки групових мандрівок та етнографічних і краєзнавчих експедицій в Галичині. Географія його подорожей охоплює не […]

  • Науково-дослідний відділ

Участь у вебінарі “Інклюзивні туристичні стежки в НПП України: доступність, реабілітація, екологія.”

Працівники НПП «Верховинський» взяли участь у вебінарі «Інклюзивні туристичні стежки в НПП України: доступність, реабілітація, екологія.» Під час вебінару говорили про: -Законодавство, зокрема, про Конвенцію ООН про права осіб із інвалідністю, Закон України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”; -національну стратегію та Національний план дій. Обговоримо висновок щодо стану доступності; -хто є […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація