“З любов’ю до краю гірського, бо Гуцульщина – це край, де варто жити!”

Автор: М.Повар

Рідна природа – це все, що нас оточує. Те, що не створено людиною, а було й без нас, людей. Рідна природа – це синиця, що прилетіла до тебе подвір’я,  клен, що росте у дворі, дощ, що почався саме тоді, коли ти вертався додому зі школи, веселка, що вигнулася дугою, як тільки дощик перестав і виглянуло сонце. Рідна природа – цей той пейзаж, що ти звик бачити поблизу своєї домівки. Це наповнений звуками ліс, таємничий і дрімучий.  Це весна коли зацвітають ніжні квіти на землі, а літо буяє різнобарв’ям трав і запахів.

На тему:  “З любов’ю до краю гірського, бо Гуцульщина – це край, де варто жити!”  відбувся захід працівників відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП «Верховинський» спільно з учнями та вчителями Верхньоясенівського ліцею в приміщенні адмінбудівлі Парку.

В рамках заходу проведено відео презентацію про діяльність Парку, ознайомлення з еколого-освітньою, рекреаційною, науково-дослідною роботою та пам’ятками природи.  Зустріч розпочалася спільною молитвою і хвилиною мовчання за всіх полеглих за нас та рідну Україну.

З вступним словом виступив директор НПП – Михайло Нечай, який привітав присутніх, а здобувачі освіти 11 класу, їхні батьки і вчителі здійснили віртуальну подорож еколого-пізнавальними маршрутами НПП, де побачили захоплюючу красу  Карпатських  ландшафтів через VR -окуляри.

На завершення відбулося практичне заняття з складання туристичного рюкзака.

 

Новини

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ В КАРПАТСЬКОМУ БІОСФЕРНОМУ ЗАПОВІДНИКУ

Нещодавно, на базі Карпатського біосферного заповідника, до 55-річниці з моменту утворення, відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Роль біосферних заповідників (резерватів) та інших природоохоронних територій для реалізації в Україні стратегії сталого розвитку». Конференцію відкрив та привітав її учасників Микола Рибак, директор заповідника, заслужений природоохоронець України. Також із словами вітання до колективу та учасників конференції звернулись: […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

Участь в онлайн-конференції  для туроператорів та представників туристичного бізнесу Прикарпаття.

30 листопада – Марія Бушватюк-  в.о начальника відділу рекреації взяла участь в онлайн-конференції  для туроператорів та представників туристичного бізнесу Прикарпаття. Дана конференція організована за підтримки Державного агентства розвитку туризму України з метою  підвищення туристичного потенціалу та можливостей туристичного бізнесу Івано-Франківської області.  

  • Новини установи
  • Рекреація

“У гостях у лісовичка”

В ЗДО “Червона Шапочка” для найменших відбувся цікавий захід “У гостях у лісовичка”. Захід був проведений спеціалістами відділу екоосвіти Парку. За допомогою сюжетних картинок дітки ознайомилися із лісовими мешканцями, лісовими рослинами і деревами , ягодами та грибами , а також правилами поведінки в лісовому середовищі. А щоб краще відчути лісову атмосферу малюки пройшли босоніж так […]

  • Екоосвіта