“З любов’ю до краю гірського, бо Гуцульщина – це край, де варто жити!”

Автор: М.Повар

Рідна природа – це все, що нас оточує. Те, що не створено людиною, а було й без нас, людей. Рідна природа – це синиця, що прилетіла до тебе подвір’я,  клен, що росте у дворі, дощ, що почався саме тоді, коли ти вертався додому зі школи, веселка, що вигнулася дугою, як тільки дощик перестав і виглянуло сонце. Рідна природа – цей той пейзаж, що ти звик бачити поблизу своєї домівки. Це наповнений звуками ліс, таємничий і дрімучий.  Це весна коли зацвітають ніжні квіти на землі, а літо буяє різнобарв’ям трав і запахів.

На тему:  “З любов’ю до краю гірського, бо Гуцульщина – це край, де варто жити!”  відбувся захід працівників відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП «Верховинський» спільно з учнями та вчителями Верхньоясенівського ліцею в приміщенні адмінбудівлі Парку.

В рамках заходу проведено відео презентацію про діяльність Парку, ознайомлення з еколого-освітньою, рекреаційною, науково-дослідною роботою та пам’ятками природи.  Зустріч розпочалася спільною молитвою і хвилиною мовчання за всіх полеглих за нас та рідну Україну.

З вступним словом виступив директор НПП – Михайло Нечай, який привітав присутніх, а здобувачі освіти 11 класу, їхні батьки і вчителі здійснили віртуальну подорож еколого-пізнавальними маршрутами НПП, де побачили захоплюючу красу  Карпатських  ландшафтів через VR -окуляри.

На завершення відбулося практичне заняття з складання туристичного рюкзака.

 

Новини

Проведено планову рейдову перевірку

Працівниками служби державної охорони провели планову рейдову перевірку по дотриманню та недопущенню випадків порушень природоохоронного законодавства, також з настанням періоду токування глухаря проведено огляд місць їх токування  на токовищах у межах території Парку. Саме в цей період, що триває близько двох тижнів, токовища буквально киплять і на них розгортаються всі основні події, що забезпечують появу […]

  • Охорона природи

Огляд та прибирання рекреаційного місця в урочищі Млинський.

Працівниками НПП «Верховинський» здійснено огляд та прибирання рекреаційного місця в урочищі Млинський. Дане рекреаційне місце завжди популярне серед жителів нашого регіону та туристів, які зупиняються щоб попити чистої джерельної води і насолодитися навколишньою природою. Прибрано сміття біля джерела та альтанки для комфортного відпочинку подорожуючих.

  • Без категорії

Візит студентської молоді Верховинського коледжу туризму і готельного господарства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Національний природний парк “Верховинський” відвідали викладачі та студентська молодь Верховинського коледжу туризму і готельного господарства. Метою зустрічі було висвітлення діяльності Парку та важливості його функціонування на території Чивчино-Гринявських гір. Зі вступним словом виступив директор Парку – Михайло Нечай. Про діяльність, досягнення та перспективи розповіла Марія Бушватюк – в.о начальника відділу рекреації. За допомогою презентаційного матеріалу […]

  • Рекреація