“З любов’ю до краю гірського, бо Гуцульщина – це край, де варто жити!”

Автор: М.Повар

Рідна природа – це все, що нас оточує. Те, що не створено людиною, а було й без нас, людей. Рідна природа – це синиця, що прилетіла до тебе подвір’я,  клен, що росте у дворі, дощ, що почався саме тоді, коли ти вертався додому зі школи, веселка, що вигнулася дугою, як тільки дощик перестав і виглянуло сонце. Рідна природа – цей той пейзаж, що ти звик бачити поблизу своєї домівки. Це наповнений звуками ліс, таємничий і дрімучий.  Це весна коли зацвітають ніжні квіти на землі, а літо буяє різнобарв’ям трав і запахів.

На тему:  “З любов’ю до краю гірського, бо Гуцульщина – це край, де варто жити!”  відбувся захід працівників відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП «Верховинський» спільно з учнями та вчителями Верхньоясенівського ліцею в приміщенні адмінбудівлі Парку.

В рамках заходу проведено відео презентацію про діяльність Парку, ознайомлення з еколого-освітньою, рекреаційною, науково-дослідною роботою та пам’ятками природи.  Зустріч розпочалася спільною молитвою і хвилиною мовчання за всіх полеглих за нас та рідну Україну.

З вступним словом виступив директор НПП – Михайло Нечай, який привітав присутніх, а здобувачі освіти 11 класу, їхні батьки і вчителі здійснили віртуальну подорож еколого-пізнавальними маршрутами НПП, де побачили захоплюючу красу  Карпатських  ландшафтів через VR -окуляри.

На завершення відбулося практичне заняття з складання туристичного рюкзака.

 

Новини

Чиста вода, свіже повітря і родючий грунт – все це необхідно людям для повноцінного і здорового існування. Саме про чистоту довкілля дбаємо і ми – працівники НПП “Верховинський” і з цією метою було вчергове прибрано рекреаційне місце в урочищі Млинський від сміття.

  • Екоосвіта
  • Рекреація

Дикі звірі – наше велике багатство.

Для підвищення чисельності диких тварин працівниками парку здійснюється  комплекс біотехнічних заходів для збереження середовища існування та відтворення фауни,  шляхом створення сприятливих  умов, для їх проживання в природному середовищі та покращення кормових та захисних властивостей угідь. У холодну пору звірі і птахи нерідко гинуть не тільки від холоду, а й від нестачі кормів. Зимова підгодівля – […]

  • Охорона природи

Одноденний семінар для екоосвітян

В рамках підтримки Франкфуртського зоологічного товариства екологоосвітнього напрямку, фахівці відділів рекреації та еколого-освітньої роботи взяли участь у одноденному семінарі з екоосвітянами установ, що проходив на території ННП “Вижницький” з метою обміну досвіду. Спільно проведені еколого-освітні заходи на природі для групи дітей, залучаючи всі теоретичні знання, які ми отримали протягом попередніх семінарів та тренінгів та які […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація