Засідання Науково-технічної ради НПП «Верховинський»

Автор: В. Мегедин

20 липня 2022 року відбулося засідання Науково-технічної ради НПП «Верховинський» в режимі онлайн на базі платформи Zoom.

Під головуванням голови Науково-технічної ради, директора НПП «Верховинський» – Михайла Нечая на засіданні розглянули питання:

 

  • про підсумки науково-дослідної роботи за 2021 рік, доповідач Людмила Мацап’як – начальник науково-дослідного відділу.
  • про перспективи природоохоронних заходів на території Парку, доповідач Микола Замореняк – в.о. заступника директора – головного природознавця.
  • про перспективи рекреаційної роботи на 2022 рік, доповідач Марія Бушватюк – в.о. начальника відділу рекреації.
  • про перспективи еколого-освітньої роботи на 2022 рік, доповідач Юрій Ватуйчак – провідний фахівець з екоосвіти.
  • про затвердження рішень бюро НТР НПП «Верховинський», доповідач Ярослав Зеленчук – заступник директора з наукової роботи.
  • про зміни до персонального складу НТР НПП «Верховинський», доповідач Ярослав Зеленчук – заступник директора з наукової роботи.
  • про план санітарно – оздоровчих заходів, доповідач Микола Замореняк – в.о. заступника директора – головного природознавця.
  • Різне.

 

В обговоренні взяли участь:

директор НПП «Верховинський» – Михайло Нечай; заступник директора з наукової роботи НПП «Верховинський», секретар Науково-технічної ради,  канд. іст. наук – Ярослав Зеленчук; в.о. заступника директора – головного природознавця – Микола Замореняк; начальник науково-дослідного відділу – Людмила Мацап’як; провідний фахівець з екоосвіти – Юрій Ватуйчак; в.о. начальника відділу рекреації – Марія Бушватюк; старший науковий співробітник, канд. фіз.-мат. наук – Іван Зеленчук; начальники природоохоронних науково-дослідних відділень – Святослав Іванюк, Роман Недоходюк, Петро Зітенюк, Михайло Зуб’юк, Сергій Матійчук; заступник директора з наукової роботи Карпатського національного природного парку, канд. біол. наук – Олександр Киселюк; професор кафедри лісових культур і лісової селекції Національного лісотехнічного університету України, академік-секретар Лісівничої Академії наук України, д-р с.-г. наук – Юрій Дебринюк; завідувач кафедри ботаніки та охорони природи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, д-р біол. наук – Ілля Чорней; голови сільських рад: Білоберізької – Дмитро Іванюк, Зеленської – Володимир Феркаляк; голова Верховинської РДА – Василь Бровчук; голова Верховинської районної ради – Юрій Філипчук; т.в.о. директора Державного підприємства «Гринявське лісове господарство» – Андрій Максим’юк

Учасники НТР прийняли до відома інформацію про роботу НПП «Верховинський» за 2021 року та перспективи роботи Парку на 2022 рік з урахуванням відповідних пропозицій.

 

 

Новини

Допитливе ведмежа досліджує…. «що ж то за не природна «штукенція» на його дереві?» А це фотопастка, яка допомагає вести спостереження за дикими тваринами та не тривожити їх. Особливість ведення такого моніторингу полягає у тому, що тварина поводить себе органічно, вона харчує, грається чи чухає собі спинку, при цьому навіть не здогадується що її знімають! Загалом […]

  • Новини установи

Семінар на тему: «Наближене до природи лісівництво, як шлях до відновлення та адаптації до зміни клімату лісів України»

Нещодавно відбувся онлайн-семінар на тему: «Наближене до природи лісівництво, як шлях до відновлення та адаптації до зміни клімату лісів України». В заході взяли участь співробітники департаментів екології та природних ресурсів ОДА, обласних управлінь ЛМГ, національних природних парків, заповідників, галузевих університетів і інститутів, представники інших природоохоронних організацій, а також аспіранти та науковці. Семінар відкрила  Олеся Петрович, […]

  • Новини установи