Посади дерево – збережи життя на Землі

Автор: М.Повар

Мабуть, найбільшу насолоду, радість, найпалкішу любов до рідного краю, викликає природа. Ми любимо бувати в лісі, милуватися квітами, деревами, радіємо спілкуванню з природою, милуємось її красою, отримуємо релакс і позитивні емоції.
На жаль інколи ми не завжди вдячно поводимося по відношенню до природніх багатств, а варто б шанувати…
Щороку навесні працівниками Парку, зокрема відділів державної охорони, рекреації та еколого-освітньої роботи проводяться висадки хвойних дерев, щоб хоч якось зберегти “зелений” баланс.
Цієї весни протягом 15-17 квітня ми висадили саджанці, ялини, сосни, кедра, модрини у навчальний закладах та закладах дошкільної освіти сіл Білоберізка, Хороцеве, Устеріки, Стебні, Пробійнівка, Гринява, Голошино, Верховина, Криворівня, Ільці, Красноїлля, Зелене.
Дякуємо всім учасникам за плідну працю і пам’ятаймо що привернення уваги дітей та молоді до необхідності вирішення екологічних проблем це можливість зробити свій внесок – нехай скромний, але реальний – у поліпшення екологічного оточення.

Новини

НПП “Верховинський” отримав формений одяг для працівників служби державної охорони від Франкфуртського зоологічного товариства

В рамках проекту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» працівники служби державної охорони отримали від Франкфуртського зоологічного товариства 66 комплектів зимового та літнього форменого одягу. Дана уніформа чудово зарекомендувала себе у високогірних умовах на протязі всіх сезонів року. НПП “Верховинський” щиро вдячний за підтримку Франкфуртському зоологічному товариству.      

  • Новини установи
  • Охорона природи

Зимова експедиція!

Це були 2 дні повні адреналіну та незабутніх емоцій на краю  географії! Маршрут проходив з села Пробійнівка через полонини, Копілаш, Великий Штефулець, ур.Чехани, Попадінець, полонина Альбин. Ми добралися бездоріжжями та засніженою дорогою  на саму вершину полонини Попопадя. Подорож була надзвичайно цікавою, інколи екстремальною і наповненою незабутніми враженнями. Дослідження та спостереження, які одержані під час експедиції […]

  • Охорона природи

2 лютого Всесвітній день водно-болотних угідь

Водно-болотні угіддя — це ділянки місцевості грунт яких є аквіфером, з постійною або сезонною вологістю, такі ділянки місцевості можуть бути частково або повністю зайняті водоймами. З нагоди цього свята відбувся еко-захід з учнями Ільцівського ліцею в еколого-освітньому візит-центрі на тему: «Водно-болотні угіддя нашого регіону». Під час заходу фахівці Парку обговорили з учнями  про важливу роль […]

  • Екоосвіта
  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи
  • Охорона природи
  • Рекреація