Комлексна осіння експедиція на територію Буркутського ПНДВ
Тепла осінь дозволила продовжити польові дослідження на території НПП «Верховинський».
23 жовтня спеціалістами науково-дослідного відділу, відділу рекреації та працівниками Буркутського природоохоронного науково-дослідного відділення здійснено комплесну експедицію на територію Парку.
Зокрема проведено розвідування нового туристичного маршруту й маркування шляху, по якому він буде пролягати в найближчий час.
Проведено фенологічні спостереження: зафіксовано повторне цвітіння дзвоників розлогих ялицевих, деревію звичайного. Пожовтіння листя у берези.
Зафіксовані такі види грибів як: Calócera viscósa (калоцера клейка) – вид грибів – базидіоміцетів, що входить до роду калоцера сімейства Dacrymycetaceae Широко поширений у Європі та Північній Америці; Sarcodon imbricatum (їжовик строкатий) – відділ: базидіомікотові (Basidiomycota). Зустрічається в лісах на відмерлому корінні хвойних дерев – їстівний, 4 категорія; Agaricus pseudopratensis (печериця псевдолугова) – відділ: базидіомікотові (Basidiomycota). Росте з липня до жовтня, в ялинових, часто високогірних лісах. Рідкісний вид, отруйний. Atheniella flavoalba (Атеніелла жовтувато-біла) – відділ: базидіомікотові (Basidiomycota). Росте з початку літа до кінця осені, в листяних та хвойних лісах. Неїстівний гриб; Cystoderma carcharias (цистодерма лушписта) гриб сімейства шампіньйонові, мешкає з кінця серпня до кінця жовтня у хвойних і змішаних (з сосною) лісах, у моху, на підстилці. Маловідомий, але належить до їстівних. Зафіксовано ще ряд видів грибів які потребують подальшого визначення.
За допомогою додатку SMART зроблено картування видів.