Конкурс дитячої творчості «Переробка вторинних матеріалів»

Автор: М.Повар

Що цікавого в екоконкурсах? Як гадаєте?
Ми поділимося з вами!
Конкурси – це розвиток екологічної грамотності, креативності, творчості та здорової конкуренції.
В цьому ми переконалися точно, оскільки відділом екоосвіти був організований та проведений цікавий конкурс дитячої творчості «Переробка вторинних матеріалів».
Участь в ньому взяли учні Криворівнянського ліцею ім. М.Грушевського, Верхньоясенівського ліцею та Буковецької гімназії.
Комісія, до складу якої ввійшли Заступник директора з наукової роботи Ярослав Зеленчук, начальник наукового відділу Людмила Мацап’як, начальник відділу рекреації Марія Бушватюк, провідний фахівець з екологічної освіти Василь Максимюк обрали переможців та нагородили грошовими винагородами та подарунками.
Не вистачає слів і емоцій від радості за творчу учнівську молодь, такі роботи надихають та переконують, що ми працюємо не даремно!
Дякуємо щиро Вам дорогі учні і вчителі! Мирного неба!!!

Новини

НПП “Верховинський” отримав формений одяг для працівників служби державної охорони від Франкфуртського зоологічного товариства

В рамках проекту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» працівники служби державної охорони отримали від Франкфуртського зоологічного товариства 66 комплектів зимового та літнього форменого одягу. Дана уніформа чудово зарекомендувала себе у високогірних умовах на протязі всіх сезонів року. НПП “Верховинський” щиро вдячний за підтримку Франкфуртському зоологічному товариству.      

  • Новини установи
  • Охорона природи

Зимова експедиція!

Це були 2 дні повні адреналіну та незабутніх емоцій на краю  географії! Маршрут проходив з села Пробійнівка через полонини, Копілаш, Великий Штефулець, ур.Чехани, Попадінець, полонина Альбин. Ми добралися бездоріжжями та засніженою дорогою  на саму вершину полонини Попопадя. Подорож була надзвичайно цікавою, інколи екстремальною і наповненою незабутніми враженнями. Дослідження та спостереження, які одержані під час експедиції […]

  • Охорона природи

2 лютого Всесвітній день водно-болотних угідь

Водно-болотні угіддя — це ділянки місцевості грунт яких є аквіфером, з постійною або сезонною вологістю, такі ділянки місцевості можуть бути частково або повністю зайняті водоймами. З нагоди цього свята відбувся еко-захід з учнями Ільцівського ліцею в еколого-освітньому візит-центрі на тему: «Водно-болотні угіддя нашого регіону». Під час заходу фахівці Парку обговорили з учнями  про важливу роль […]

  • Екоосвіта
  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи
  • Охорона природи
  • Рекреація