Підтримано 28 ініціатив громад Карпат

Підтримано 28 ініціатив громад Карпат
Розвиток мережі веломаршрутів, збереження рафайлівського вишитого одягу, облаштування простору біля Бухтівецького водоспаду і, навіть, планетарій – 28 переможців конкурсу ініціатив громад, що проживають в межах або поблизу восьми карпатських природно-заповідних територій, приступають до реалізації проєктів. Конкурс відбувається в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні»
Співпраця місцевих мешканців з природно-заповідними установами є надважливою у збереженні унікальної природи Карпат. Задля підсилення такої співпраці, в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» в грудні минулого року було оголошено конкурс місцевих ініціатив. До участі були запрошені громади, що проживають в межах або поблизу цільових територій проєкту.
На конкурс громади подали 115 проєктів. Конкурсна комісія визначили переможцями 28 ініціатив. До комісії входили представники Міндовкілля, ЛОДА, громадських організацій та проєкту. З частиною переможців конкурсу вже підписано контракти і розпочато виплату першого траншу для старту робіт. Реалізацію частини проєктів перенесено на весну 2023 року.
У 2023 році ми оголосимо другий конкурс ініціатив громад Карпат. Слідкуйте за оголошеннями на сторінці проєкту у Facebook та на сайті www.snpa.in.ua.
Довідка:
Конкурс місцевих ініціатив для впровадження на території Українських Карпат відбувається в межах проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні», що реалізовується в рамках Німецької Фінансової Кооперації (FC) і фінансується за рахунок Банку розвитку KfW. Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України є бенефіціаром проєкту.
Громади, які мешкають в межах чи околицях природно-заповідних територій, відіграють важливу роль для їхнього функціонування та для збереження біорізноманіття. Задля підтримки співпраці із місцевими громадами та розвитку економічних ініціатив, пов’язаних із сталим збереженням природних цінностей, проєктом було запущено малу грантову схему підтримки місцевих ініціатив. Деталі: www.snpa.in.ua.
В рамках “Конкурсу місцевих ініціатив” виграв проєкт “Екологія – це ми”, який був написаний фахівцями НПП “Верховинський” спільно з ГО “Еко-Черемош”.

 

Новини

«Різдвяна колядка» в Еколого-освітньому візит-центрі

Різдво Христове – чудове свято любові та надії, яке шанобливо відзначають у колі родин і дотримуються усіх традицій цього дня. Для усіх православних Різдво – це найбільше свято в історії людства, свято на честь того, що сам Бог, Творець неба і землі, Всемогутній, втілився, став людиною, щоб спасти людей усього світу. З нагоди Різдвяних свят […]

  • Екоосвіта

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ РАДИ НПП «ВЕРХОВИНСЬКИЙ»

19 грудня 2024 року в адміністративному приміщенні Національного природного парку «Верховинський»  с. Верхній Ясенів відбулось чергове (43) засідання Науково-технічної ради (далі НТР). Засідання проходило у змішаному форматі, учасники НТР мали змогу долучитись до засідання за допомогою платформи Zoom, під головуванням директора НПП «Верховинський» Михайла Нечая. На засіданні розглянули такі питання: про підсумки проведення господарських заходів […]

  • Новини установи

Продовжуємо акцію «Подаруй оселю птахам». ✅

Продовжуємо акцію «Подаруй оселю птахам». Працівники відділу еколого-освітньої роботи та інспектор з охорони ПЗФ Перкалабського ПНДВ Грозяк Василь Юрійович встановили годівнички з підгодівлею в Верхньоясенівському ліцеї з учнями 3-го класу, та в Верхньоясенівському закладі дошкільної освіти «Гуцулятко».

  • Екоосвіта
  • Охорона природи