«Сезон тиші»

Автор: Н. Кубайчук

На даний період на території НПП «Верховинський» «Сезон тиші» – цей природоохоронний захід метою якого є охорона ареалу існування, шляхів міграції диких тварин на час їх розмноження.

Згідно із Законом України «Про тваринний світ» у цей час забороняється проведення робіт і заходів, що є джерелом підвищеного шуму та неспокою (проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).

Службою державної охорони розроблено ряд  заходів щодо посилення режиму охорони території НПП «Верховинський». Посилено патрулювання території парку, особливо у місцях перебування та міграції диких тварин а також охорону меж  з прилеглими територіями.

Закликаємо громадян бути свідомими та дотримуватися вимог щодо охорони середовища перебування диких тварин. Два з половиною місяці сезону тиші – це наша з вами данина природі. В цей нелегкий період для людства пам’ятаймо, що ми всі несемо пряму відповідальність за своїх «братів менших».

Сліди тетерука

Новини

НПП “Верховинський” отримав формений одяг для працівників служби державної охорони від Франкфуртського зоологічного товариства

В рамках проекту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» працівники служби державної охорони отримали від Франкфуртського зоологічного товариства 66 комплектів зимового та літнього форменого одягу. Дана уніформа чудово зарекомендувала себе у високогірних умовах на протязі всіх сезонів року. НПП “Верховинський” щиро вдячний за підтримку Франкфуртському зоологічному товариству.      

  • Новини установи
  • Охорона природи

Зимова експедиція!

Це були 2 дні повні адреналіну та незабутніх емоцій на краю  географії! Маршрут проходив з села Пробійнівка через полонини, Копілаш, Великий Штефулець, ур.Чехани, Попадінець, полонина Альбин. Ми добралися бездоріжжями та засніженою дорогою  на саму вершину полонини Попопадя. Подорож була надзвичайно цікавою, інколи екстремальною і наповненою незабутніми враженнями. Дослідження та спостереження, які одержані під час експедиції […]

  • Охорона природи

2 лютого Всесвітній день водно-болотних угідь

Водно-болотні угіддя — це ділянки місцевості грунт яких є аквіфером, з постійною або сезонною вологістю, такі ділянки місцевості можуть бути частково або повністю зайняті водоймами. З нагоди цього свята відбувся еко-захід з учнями Ільцівського ліцею в еколого-освітньому візит-центрі на тему: «Водно-болотні угіддя нашого регіону». Під час заходу фахівці Парку обговорили з учнями  про важливу роль […]

  • Екоосвіта
  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи
  • Охорона природи
  • Рекреація